קניתם רכב חדש? תתחדשו! רגע לפני שאתם מתחילים לחנוך אותו ברחבי המדינה, ישנם מספר פעולות שחשוב שתעשו ותכירו בקשר לרכב שלכם. ריכזנו עבורכם טיפים שכל בכל רכב צריך להכיר, קראו את המאמר ונסיעה טובה!

 

עדכון כבישי אגרה:

במידה ואתם מבצעים נסיעות ברחבי הארץ ומשתמשים בכביש אגרה כמו כביש 6, מנהרות הכרמל ונתיבים מהירים, כדאי שתרשמו את מספר הרכב החדש כך שתוכלו לנסוע מבלי לדאוג שפספסתם תשלום על הרכב ובכך למנוע חוב וקנס.

 

הכירו את הרכב שלכם

כל רכב מגיע עם מערכות בטיחות שונות כמו מערכת בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת שמירה על נתיב, תיקון סטייה מנתיב, מערכת התרעה על רכב בשטח מת, נורות אזהרה ברכב, ועוד. חשוב שתכירו את מערכות הבטיחות כך שתוכלו למקסם את השימוש בהם ולנהוג ברכב בבטיחות המיטבית.

בנוסף, בצעו הדרכה לכל מי שצפוי לנהוג על הרכב ובכך תימנעו שיחות ולחצים מיותרים.

 

הצטרפו לפורומים וקבוצות קשורות

בעידן הטכנולוגיה של היום, ניתן למצוא קבוצות ופורומים כמעט בכל נושא, בהם ניתן להתייעץ על תקלות ושאלות נפוצות הקשורות לרכב, לחלוק חוויות והמלצות ואף להתייעץ איך ובכמה ולמכור את הרכב. ישנם קבוצות לפי מותג ולעיתים ניתן למצוא קבוצות על פי דגם ספציפי. נסו לחפש את הקבוצות המתאימות לכם ובכך תרכשו ידע נוסף על הרכב.

רכשתם רכב חשמלי ? קראו היכן אתם יכולים להטעין אותו

אם רכשתם רכב חשמלי, וודאו כי אתם יודעים בדיוק היכן עמדות הטעינה הקרובות לביתכם או למקום העבודה שלכם או לחילופין בררו על התקנת עמדת טעינה ביתית בחנייה שלכם. וודאו כי יש ברשותכם את כבלי הטעינה הדרושים והזמינו צ'יפ הטענה מחברות הרכב להטענה ללא צורך בתקשורת סלולרית.

נכתב על ידי אהרון ליפנר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן